Hakkımızda
Copyright © 2016 Her Hakkı Saklıdır. Mantolama Taşyünü
Mantolama Taşyünü
Telefon
0 553 659 54 43
E Mail
info@mantolamatasyunu.com
Merkez
Yaşamkent Mahallesi 3207. Cad. No. 5 Çayyolu ANKARA
Şube 1
Lizbon Cad. No. 71 - 21 Öveçler ANKARA
Şube 2
Meriç sokak No. 3 -1 Beştepe ANKARA
Yenile
Firmamız ısı yalıtım uygulamalarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup, zamanla ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek, inşaatın farklı alanlarında da iş yapmaya başlamıştır.
Dış cephe ısı yalıtımı üzerine kendini geliştiren firmamız gelen talepler üzerine mantolama, boya, astar, tesisat, çatı yalıtımı, çatı aktarımı, drenaj, …gibi farklı alanlarda çalışmalarına devam etmiştir. Sektörünün lideri olan markaların ürünlerini kullanarak proje uygulaması yapmakta olan firmamız, mantolama, çatı, drenaj, tesisat gibi, taahhüt işlerinde birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır. Dış cephe taşyünü mantolama, astar, boya, tadilat tamirat, temel yalıtımı, çatı aktarımı, iskele kurulumu ve tesisat üzerine yapmış olduğumuz uygulamalar sayesinde bina yenileme konusunda tecrübe kazanarak uzmanlaşmış durumdayız. Faaliyet alanında uygulama-teknik bilgi birikimi ve piyasa deneyimine sahip firmamız, ürünlerdeki gelişmeleri çok yakından izleyen ve kendini devamlı güncel tutan mühendis ve teknik kadrosu ile aşağıdaki konularda hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız, mutlak müşteri memnuniyetine önem veren, teknik açıdan kendini sürekli yenileyen, esnek ve dinamik yapıya sahiptir. Genellikle yüklenici olarak iş yapmakta olan firmamız, zaman zaman sektöründe liderlik yapan üretici firmalarla çözüm ortaklığı yürütmektedir.
Çok hızlı bir ivmeyle büyümeye devam eden firmamız, insana saygı, çevreye duyarlılık, sorumluluk, yenilikçilik ve yaratıcılık ilkelerini amaçlamıştır.
Vizyon olarak, uyguladığımız projeleri mükemmel şekilde sonuçlandırmak, aldığımız tüm projelerin hacmini ve sayısını arttırarak ülkemizde lider olmayı hedefleyen bir şirket haline gelmek.
Ülkemizin her yerinde anahtar teslimi projelerini üstün başarıyla sonuçlandıran firmamızın merkezi Ankara' da yer almaktadır.

Saygılarımızla
Mantolama Taşyünü
Telefon 0 553 659 54 43
altın hakkında
TAŞYÜNÜ YALITIMI HAKKINDA
PRchecker.info